Головна » Каталог сайтів » Біографія

У категорії сайтів: 1
Показано сайтів: 1-1

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам
Олег Iachtchouk (Українська мова: Олег Ящук, народився 26 жовтня, 1977, в Ланівцях Тернопільської обл., Україна) - Вихованець Тернопільського СДЮШОР.Український професійний футболіст. Він грає Нападаючим для Cercle Brugge а також має Бельгійську національність. Його прізвище іноді перекладають оскільки Yaschuk або Jachtsjoek. Кар'єра в клуб.Ящук спочатку зробив собі ім'я в Українській Вищій Лізі в 1995–96 сезоні. Граючи за FC Nyva Ternopil , потім 17-річний футболіст, на матчі  Донецьку проти Шахтаря,він забиває 3 голи, що допомагає його команді потрясно перемогти гірників  4-2. Він закінчив сезон як голеадор чемпіонату з 10 голами, оскільки Nyva все боролася за продовження прописки у Вищій Лізі а Талант Ящука зловив  Anderlecht тому  він і підписав контракт з Бельгійським клубом в кінці сезону. Він зробив хороший початок в основному складі Андерлехту в 1990-х, однак, з іншого боку ставали травми які заважали йому грати протягом довгих періодів часу. У деяких сезонах він ледве грав, все тому що травми були серьозними і період реабілітації був дуже значний.і все ж таки Anderlecht підписав  свій новий контракт в 2001 на п'ять років.але у 2006 Ящук покинув клуб через нехватку ігрової практики.Він пішов грати в грецький клуб Ergotelis FC.Зігравши за сезон 26 ігор і забивши всього 3 голи в сезоні 2007-2008 він є гравцем Cercle Brugge,і він демонструє блискучу гру в складі Бельгійців за 19 ігор він забив 9 м"ячів (3 результат в Бельгії) і у лютому він підписав новий контракт з Cercle Brugge до 2010 року.
Біографія | Переходів: 0 | Додав: Вітя | Дата: 04-Березня-2008